Producenci
Instruktorzy

Instruktorzy Natural Lashes

 

       

Magdalena Jechna - Dużyńska, Warszawa

Założycielka Lash&Brow Academy, szkoły stylizacji rzęs i brwi oraz profesjonalnego studia Lash&Brow Room czyli miejsca gdzie naturalna stylizacja brwi i rzęs to podstawa.

Kreatorka marki Natural Lashes, wieloletni praktyk,  organizator mistrzostw Lash Championship.

Swój zawód wykonuje z olbrzymią pasją, a przekazywanie wiedzy innym daje Magdalenie wiele radości.

www.lashandbrowacademy.pl 

instagram @lashanbrowroom @naturallashes @combinalpl

Diana Kupis, Ostrołęka

Diana ze światem rzęs związana jest od 8 lat. Choć początkowo zajmowała się wyłącznie aplikacją, obecnie  wykonuje również zabieg liftingu/ laminacji rzęs, a także stylizacje brwi różnorodnymi metodami.

Organizacja szkoleń sprawia Dianie wiele radości i satysfakcji. Rola instruktora jest dla Niej zawodowym spełnieniem. Za cel zawodowy, Diana postawiła sobie ciągłe pogłębianie wiedzy i rozwijanie umiejętności oraz przekazywanie wiedzy Kursantkom.

Diana jest fanką produktów marki Natural Lashes. Uwielbia produkty do stylizacji zarówno brwi jak i rzęs. Pierwsze miejsce w jej rankingu produktowym zajmuje klej do rzęs Professional hs11. Świetnie sprawdza się w każdych warunkach, zarówno zimą jak i latem - po prostu klej idealny.

Z Dianą skontaktujesz się poprzez facebook: www.facebook.com/studiourodydianakupis

 

Maja Kołodziejska, Zielona Góra

Maja przygodę w branży beauty zaczęła 6 lat temu. Jest specjalistką z zakresu stylizacji rzęs oraz wizażu. Na szkoleniach oprócz rzetelnej wiedzy i umiejętności stara się zarazić swoją pasją. Pokazuje, że stylizacja rzęs nie jest pracą odtwórczą lecz wymaga wyobraźni oraz indywidualnego  podejścia. Empatyczna, staranna, wymagająca- to cechy jakim sama siebie określa. W życiu kieruje się słowami: " Osiągnięcie celu jest punktem startowym do osiągnięcia kolejnego." Poprzez perfekcyjne stylizacje rzęs, dąży do wywołania uśmiechu na twarzach klientów.  Jako instruktor marki Natural Lashes, chce motywować do rozwoju każdego ze swoich kursantów. Do wykonywania aplikacji rzęs stosuje klej HS11, niezawodny w każdych warunkach.

Z Mają skontaktujesz się poprzez facebook: www.facebook.com/miakosmetyka

 

Małgorzata Warda, Sochaczew

 

Małgorzata w roli stylistki spełnia się od 5 lat. Swoje pierwsze kroki stawiała w dziedzinie makijażu. Dziś specjalizuje się również w aplikacji rzęs. Jej ulubiona metoda to Light Volume.
 
Jaka sama powtarza, kocha swoją pracę, traktuje ją jako hobby i coś co chciałby robić zawsze.
Jako instruktor Natural Lashes stara się zarażać Jej pasją każdą Kursantkę. Chce aby tak, jak Ona robiły to całym sercem. Na każdym szkoleniu  w 100% przekazuje swoją wiedzę oraz umiejętności.  
Gosia to pracowita, kreatywna oraz niezależna kobieta. Nie żyje według konkretnej zasady, ale zawsze dąży do osiągnięcia postawionych sobie celów. Wykonując swoją prace, dąży do perfekcji. Efekt końcowy jakiego oczekuje, to klientka zadowolona, która wraca.
Produktem, bez którego nie wyobraża sobie perfekcyjnej aplikacji są rzęsy Och! Lashes. Ich jakość, zdaniem Gosi, nie ma konkurencji.
Z Małgorzatą skontaktujesz się przez Facebook www.facebook.com/makeupartist.warda.malgorzata
 
 
Daria Rojda, Gdańsk

Daria, jak mówi, "dzierga" rzęsy  od 6 lat. Słynie z dokładności i profesjonalizmu zarówno w roli stylistki, jak i instruktora. Jest  laureatką konkursu „International Lash competition 2018”.
Jako jedyna instruktorka  w Polsce oferuje dwudniowe szkolenia ze stylizacji rzęs z możliwością odbycia nawet miesięcznego stażu pod jej okiem, co daje świetny start przyszłym specjalistom. Praca jest Jej pasją.
Zawsze powtarza: „Rób to co kochasz, a nigdy nie będziesz musiała pracować”.  Za każdym razem, jak widzi piękne prace jej zdolnych kursantek, wie, że osiągnęła cel.
Jako instruktor Natural Lashes szczególnie uwielbia pracować rzęsch Och lashes 0,07 C.
Z Darią skontaktujesz się poprzez Facebook: www.facebook.com/DR.Lash.gda

 

Marta Galarska, Szczecin

 

Świat rzęs pochłonął Martę 6 lat temu. Pracowitość, cierpliwość oraz nieprzerwane dążenie do celu sprawiły, że Marta jest dziś specjalistką w aplikowaniu rzęs metodami: 1:1, 3D oraz metodą objętościową. Profesjonalizm, indywidualne podejście do kursantki, ogromna wiedza teoretyczna oraz doświadczenie praktyczne wraz z miłą atmosferą są dla Marty przepisem efektywnego szkolenia. 
 „Nigdy się nie poddawaj”, to jej motto życiowe, a perfekcja oraz szkolenie innych to cele pracy.
Marta jest instruktorem marki Natural Lashes.
Jej ulubiony produkt to klej HS11. Dlaczego?- ponieważ dobrze współpracuje w różnych warunkach pracy czyli (temperaturą, wilgotnością), klientki nie skarżą się na pieczenie przy aplikacji i rzęsy długo się trzymają. 
Z Martą skontaktujesz się poprzez na Facebook: https://www.facebook.com/Studio-Urody-Marta-Galarska-141838563435492/

 

 

Katarzyna Idec - Mazurkiewicz, Stalowa Wola

Kasia jest stylistką rzęs od  2011 roku, wykonuje stylizację rzęs oraz lifting i laminację rzęs. 

Długoletni praktyk w zawodzie stylisty rzęs, przekazuje wiedzę popartą na nauce w trakcie licznych szkoleń u polskich oraz zagranicznych instruktorów. Zdobyte umiejętności pozwalają na bardzo szczegółowe oraz indywidualne podejście do klienta, dzięki temu stworzyła dużą bazę stałych, zadowolonych klientów i kursantów.

Zaradna , pomocna, kreatywna.

Motto życiowe - "Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych" Christian D. Larson

Kasi ulubionymi produktami są produkty marki Combinal do liftingu i laminacji rzęs. Bezpieczne i skuteczne produkty, które pozwalają na trwałe uzyskanie spektakularnego efektu.

Z Kasią skontaktujesz się poprzez facebook https://www.facebook.com/lashroom.katarzynaidec

 

 Katarzyna Kołodziej , Warszawa
 

 

Kasia jest stylistką rzęs i brwi od 7 lat. Specjalizuje się w liftingu, przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs oraz stylizacji brwi farbką kremową, a także henną pudrową. Szkoląc przyszłą stylistkę rzęs przekazuje swoją wiedzę, doświadczenie oraz pomocne triki ułatwiające pracę i skracające czas aplikacji – wszystko opiera na codziennym doświadczeniu z klientem.

Kasi motto życiowe - Dbaj o to co masz. Walcz o to, czego pragniesz.

Ulubiony produkt - Rzęsy Satine, na których uwielbia pracować - są kruczoczarne, ale jednocześnie delikatne a odpowiednia ilość kleju na pasku sprawia, że z łatwością tworzy się perfekcyjne, puszyste kępki.

Z Kasią skontaktujesz się poprzez instagram @princessroomlashandbrow

 

Patrycja Bultrowicz , Konin

Patrycja jest stylistką rzęs i brwi od 6 lat. Z wykształcenia technik usług kosmetycznych. Jej specjalizacja to oprawa oka. Na co dzień zajmuje się stylizacją rzęs, brwi, liftingiem i laminacja, laminacją brwi. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje by być jeszcze lepszą. W szkolenia wkłada całe serce. Ambitna, sympatyczna, pomocna, kochająca swoją pracę ponad wszystko.

Patrycji motto życiowe - Możesz wszystko, jeśli tylko chcesz!
 
Ulubiony produkt - Odżywka Combinal Velvet Lashes, jak sama mówi "Regularne stosowanie przynosi zaskakujące efekty, dlatego polecam ją wszystkim panią"
 
Z Patrycją skontaktujesz się poprzez Facebooka www.https://m.facebook.com/Patrycja.Bultrowicz.Pmu oraz instagramie @Patrycja.bultrowicz.pmu
 
 
Kamila Barszczewska, Suwałki
 
 
Kamila jest stylistka rzęs od 6 lat. Specjalizuje się w przedłużaniu oraz zagęszczaniu rzęs.

Jako instruktorka, chce przekazywać wiedzę w sposób kreatywny, zarazić swoją pasja oraz pomoc w rozwoju kursantce. Indywidualne podejście, staranność oraz duża dawka wiedzy teoretycznej jak i praktycznej jest przepisem na zadowolonych kursantów jak i klientów. 

 

Kamili motto życiowe - Uwierz w swoje możliwości.

 

Ulubiony produkt - rzęsy Oh! lashes C 0.07, z łatwością tworzą idealne, puszyste kępki, przy czym stylizacja wygląda naturalnie. 

 

Z Kamila skontaktujesz się poprzez :

Facebook https://www.facebook.com/YourLashandBeauty/

Instagram https://www.instagram.com/kemiilan/

 

 

Karolina Hauzner, Piaseczno

 

Karolina jest kosmetologiem z 10 letnim stażem pracy. 
Od zawsze interesowała się nowinkami urodowymi, uwielbia testować różne produkty, zabiegi i dociekać dlaczego co i jak działa, w zrozumieniu tego pozwoliły jej studia o kierunku Wellness & Spa . Po studiach postanowiła pójść krok dalej, kolejną pasją okazał się makijaż permanentny, dlatego w 2016 roku ukończyła pierwszy kurs. 

Zwolenniczka naturalnego wyglądu dlatego specjalizuje się w Laminacji rzęs i brwi. Za każdym razem efekt jaki można uzyskać zachwyca i zaskakuje.

Karolina uważa, że nie sztuką jest zrobić coś sztucznego, większym wyzwaniem jest zrobić to tak aby każda klientka czuła się jeszcze piękniejsza.

Z Karoliną skontaktujesz się poprzez :

facebook https://www.facebook.com/Makijazpermanentnypiaseczno

Instagram https://www.instagram.com/karolinahauzner_pmu_kosmetolog

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl