Producenci
Laminacja - przyjaciółka Twoich Brwi 0
Laminacja - przyjaciółka Twoich Brwi

Laminacja- przyjaciółką Twoich brwi!

 

Mówi się , że brwi odgrywają bardzo ważną rolę w wizerunku kobiety. Są ramą dla oka , dopełnieniem makijazu krótko mówiąc - robią robotę ;) 

Oczywiście każda z nas jest inna, ma inna budowę twarzy inny kształt brwi  i tak też należy podchodzić do brwi - indywidualnie . 

Zabieg który dziś chcę Wam przedstawić to LAMINACJA BRWI. Czy słyszałaś już wcześniej o nim? A może słyszałaś ale nie wiesz na czym polega? 

Już rozwiewam wszelkie wątpliwości :) 

 
Produkty których używamy do zabiegu są te same których używamy przy liftingu rzęs. Ale przy brwiach nie mówimy że robimy lifting brwi tylko laminację brwi :) 

Laminacja brwi polega na ułożeniu włosa , zmianie kierunku jego ułożenia , zmiękczeniu go co w efekcie daje podatność na jego stylizowanie. W zabieg włączona jest koloryzacja włosa regulacja brwi  oraz LAMINACJA czyli otoczenie , odżywienie , odbudowanie .

Laminowanie włosa wykonujemy specjalnymi produktami takimi jak: keratyna , botox i inne olejki które są bogate w składniki odżywcze . Jest to etap którego nie wolno pominąć w całym zabiegu. 

Czy laminacja brwi jest dla każdego? 

Na pewno sprawdzi się idealnie u osób które mają gęste , niesforne brwi , długie włoski na brwiach. 

Nie zaleca się wykonywania zabiegu u kobiet w ciąży , przyjmujących leki z izotretynoiną lub jej pochodnymi, z wypryskami na brwiach oraz u kobiet mające słabe włoski . 

Spotkania z klientkami na laminację brwi powinno się umawiać minimum co 2 miesiące, ze względu na to , że włoski na brwiach odrastają znacznie wolniej niż np rzęsy.

Częstsza laminacja skutkowałoby przepaleniem, wysuszeniem i pokręceniem włosków. 

W swojej praktyce zawodowej zaczęłam stosować zabieg laminacji brwi wraz z intensywną pielęgnacją brwi przez klientkę w domu celem odbudowy brwi.

Pielęgnacja przez klientkę polega na stosowaniu odżywki COMBINAL KERALASH dwa razy dziennie z czego wieczorna pielęgnacja jest połączona z delikatnym masażem skóry wokół brwi, poprawia się wtedy ukrwienie skóry dzięki czemu składniki odżywcze z odżywki znacznie lepiej są przyjmowane przez włos. Wskazane jest też zdrowe odżywianie ,suplementacja witamin. U Pań , które mają ubytki w brwiach lub przerzedzone brwi, zauważyłam wyraźną poprawę. Pojawiają się nowe włoski , brew nabiera pełnego kształtu.

Proces odbudowy brwi jest długotrwały i należy uzbroić się w cierpliwość jednak gwarantuję efekty stosując się do powyższych wskazówek.

 

Instruktor Patrycja Bultrowicz Combinal Lash&Brow Expert 

 

Zapraszam Cię na swoje portale społecznościowe gdzie możesz zobaczyć więcej moich prac z laminacji brwi

Facebook www.https://m.facebook.com/Patrycja.Bultrowicz.Pmu oraz

instagram @Patrycja.bultrowicz.pmu https://www.instagram.com/patrycja.bultrowicz.pmu

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl